Duda dalej swoje. Niczego nie zrozumiał?

Andrzej Duda
Andrzej Duda

To nieprawdopodobne, ale Andrzej Duda zdaje się, że nie rozumie niczego, co się dzieje w Polsce po 15 października. Przywracanie praworządności traktuje jako… zamach na władzę. Oczywiście władzę PiS. A to – zdaniem prezydenta – to bezprawie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Prokurator Bodnar powinien się cofnąć z drogi bezprawia. Powiedziałem panu premierowi, że oczekuję przestrzegania prawa i naszych kompetencji – mówił dziś Duda po spotkaniu z premierem Donaldem Tuskiem.

– Moje stanowisko jest absolutnie jednoznaczne. Proszę poprzestać prób naruszania prawa i wszystkie działania dotychczasowe są bezskuteczne – przekonywał Duda.

Ciekawe tylko gdzie był, kiedy PiS ostentacyjnie łamało obowiązujące w Polsce prawo? A prawda, żerował wszystko jak leci. Co tylko kazali podpisać, to podpisywał.