Kompromitacja Dudy. Koalicja demokratyczna przyspieszy zmiany w TK Przyłębskiej

Andrzej Duda złożył dzisiaj jakieś absurdalne i nie mające podstaw wnioski do TK Przyłebskiej. To oznacza, że na najbliższym posiedzeniu Sejmu będzie prawdopodobnie potrzeba odwołać całe to zakłamane towarzystwo kucharki – mówi nam jeden z polityków.

PiS robi coraz głupsze ruchy. Po próbie okupowania budynków telewizji teraz idzie gwałtowna obrona ludzi Ziobry. Sam Ziobro przytomnie uciekł za granicę, bo wiedział, że czekają go rozliczenia (bardzo ciekawe jest źródło jego wiedzy – niestety mamy uzasadnione podejrzenia, że uprzedził go jeden z polityków koalicji demokratycznej).

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


TK Przyłębskiej zostanie więc wkrótce doprowadzony do porządku a sama kucharka może dostać wyjątkowo poważne zarzuty, bo mogą być one związane na przykład ze spiskowaniem w zorganizowanej grupie w celu zmiany ustroju.

Sytuacja PiS robi się bardzo trudna.

Duda twierdzi w swoich wnioskach do TK, że ma jakiś spór z premierem i ministrem sprawiedliwości. Nie dość, że takiego sporu nie ma, to jeszcze pomylił jak zwykle paragrafy. No ale czego oczekiwać od człowieka będącego sterowanym przez Kaczyńskiego.

Niedługo pożegnamy więc trybunał kucharski i nastanie nowy czas, bardzo trudny dla pisowskich działaczy. Więzienia czekają.