Michał Kołodziejczak spotkał się z synem Andrzeja Leppera

Maciej Wąsik i Mariusz Kamiński to przestępcy, którzy mogą być współodpowiedzialni za śmierć Andrzeja Leppera. W obliczu obrzydliwego postępowania PiS, broniącego przestępców, Michał Kołodziejczak, wicepremier rolnictwa, spotkał się z synem Andrzeja Leppera.

Jestem po spotkaniu z Tomaszem Lepperem – synem Andrzeja Leppera. Po słowach  Andrzeja Dudy o rzekomej krystaliczność Wąsika i Kamińskiego jestem oburzony. Prezydent staje po stronie oprawców, a prawdziwe ofiary pozostawia bez pomocy. Kaminski i Wąsik są autorami krzywd rodziny Andrzeja Leppera i trzeba o tym głośno mówić. Dobre imię Andrzeja Leppera musi zostać przywrócone. Pan prezydent ze swoimi krystalicznym ludźmi powinien spojrzeć w oczy Tomasza Leppera, jego żony, ich szóstki dzieci i przyznać się, że są ludźmi, których Kamiński i Wąsik skrzywdzili – powiedział Kołodziejczak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Miejsce przestępców jest w więzieniu a sprawa za którą zostali prawomocnie skazani Wąsik i Kamiński to dopiero początek.