Nowogrodzka wydała zalecenie, aby działacze czytali Hrabiego Monte Christo

Panika w obozie upadłego Kaczyńskiego sięga zenitu. Złośliwi mówią, że prezes wydał zarządzenie, aby czytać Hrabiego Monte Christo i nie upadać na duchu, gdy będą zamykać kolejnych działaczy do więzienia. Sam zapewne nie czyta, ale ma telewizor, więc mógłby obejrzeć jedną z ekranizacji. Co tak naprawdę dzieje się w PiS?

Po zatrzymaniu Wąsika i Kamińskiego, które dokonano z chirurgiczną wręcz precyzją, PiS jest w stanie rozkładu. Wbrew temu co piszą niektóre media, nie ma tam żadnej motywacji do walki ani mobilizacji. Jest dokładnie odwrotnie, o czym świadczą nie tylko przecieki z wewnątrz, ale przede wszystkim bardzo niska popularność wpłat na Wąsika i Kamińskiego. Większość z osób wpłacających daje złotówkę i wpisuje hasła typu “na mydło i żel” lub podobnie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński jest przerażony tym jak szybko i skutecznie koalicja demokratyczna działa. Pozostało mu tylko używać Dudy, ale ten się nie nadaje do działań ofensywnych, bo nie ma do tego ani kwalifikacji ani odporności psychicznej, niezbędnej w polityce. Duda musiał zostać przez Kaczyńskiego czymś wystraszony, bo wygląda wyjątkowo marnie.

PiS się rozpada na naszych oczach.