Duda nie będzie miał pieniędzy. Koalicja demokratyczna postanowiła obciąć budżet do minimum

Obcięcie budżetu do poziomu tego, który wystarczał Bronisławowi Komorowskiemu, odebranie nieruchomości i pozbawienie Dudy możliwości marnowania pieniędzy – to podstawowe założenia zmian, jakie szykuje koalicja demokratyczna w związku z deklaracjami prezydenta.

Andrzej Duda stanął po stronie przestępców i wziął na sztandary walkę z praworządnością. Pierwszą karą dla niego będzie poważne ograniczenie budżetu i możliwości korzystania ze swoich nieruchomości. Dudzie nie trzeba tylu obiektów ani tak ogromnych powierzchni – mówią politycy koalicji demokratycznej. Rozważą też obniżenie pensji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Andrzej Duda jako osoba, która dała schronienie ściganym przestępcą będzie miał też inne problemy. Wkrótce ma ruszyć śledztwo w sprawie ukrywania osób ściganych przez sąd w Pałacu Prezydenckim. W związku z tym, że były to działania z premedytacją i w uzgodnieniu z Kaczyńskim także prezes PiS będzie przesłuchiwany w tej sprawie.