Duda to jedyny prezydent na świecie, który wziął na sztandary walkę z praworządnością

Andrzej Duda idzie w stronę całkowitego upadku. Najgłupszą rzeczą jaką mógł zrobić prezydent, było stanąć po stronie przestępców a na sztandary wziąć walkę z praworządnością.

To co się dzieje w Polsce nie jest kwestią żadnej interpretacji ani wojny politycznej. Oto grupa ludzi, z Kaczyńskim i Dudą na czele, zakwestionowała po prostu wyrok sądu. Zakwestionowała też decyzje demokratycznie powołanego rządu. Z takimi ludźmi się nie negocjuje – ich się aresztuje. Duda jest chwilowo chroniony, ale nie jest problemem ową ochronę zdjąć, ponieważ są ku temu odpowiednie przepisy prawa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– W dużym skrócie prezydent zapowiada, że zrobi wszystko, co możliwe by demokratycznie wybrana większość, powołany przez nią rząd, nie mogła rządzić. Będą weta, donosy do UE, paraliż wymiaru sprawiedliwości i schronienie dla rozmaitych skazańców. A KONSTYTUCJA? A kto by się nią przejmował. A interes państwa? Owszem, być może,ale wpierw interes PIS. Jeszcze tylko 17 miesięcy – napisał Bogdan Zdrojewski.

Ale Duda może tyle na stanowisku prezydenta nie wytrzymać. Presja go przerasta już dzisiaj.