Leśne ruchadło czyli dwa wątki obyczajowe w pałacu. Operacja kuguar?

Od wczoraj coraz głośniej o pewnym wątku obyczajowym, związanym z pałacem prezydenckim. Nie chodzi jednak o Leśne Ruchadło, ale zupełnie inną sprawę, której nadano kryptonim kuguar.

Wygląda na to, że pod płaszczykiem polityki w pałacu prezydenckim mogą dziać się rzeczy co najmniej ciekawe pod względem obyczajowym. Z jednej strony jest bowiem prezydent i jego historie, o których było już głośno – w tym ta związana z Jolą, z drugiej strony jest Agata Kornhauser-Duda.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Warto też przypomnieć, że w myśl koncepcji piramidy potrzeb Maslowa to właśnie seks jest jedną z podstawowych potrzeb fizjologicznych człowieka obok potrzeby zaspokojenia głodu, pragnienia, snu czy schronienia. Nie ma prawdopodobnie innej sfery życia, która budzi aż tyle emocji, fantazji, dyskusji czy kontrowersji jak sfera seksualna

Czy tajemnice alkowy ujrzą światło dzienne?