Trybunał Kuchenny Julii Przyłębskiej kończy swoją działalność?

Firma pod nazwą Obiady domowe i ustalanie wyroków Julii P. prawdopodobnie już wkrótce skończy swoją działalność. Łamanie prawa nie może być tolerowane w państwie prawa. Zła wiadomość dla Julii P. jest taka, że mogą pojawić się zarzuty oraz konieczność zwrotu pensji.

Trybunał Kuchenny Julii Przyłębskiej kończy swój żywot. Absurdalne decyzje, ośmieszanie urzędu, łamanie prawa, przekraczanie uprawnień – zarzutów znajdzie się dużo. Jednak główny zarzut do TK jest bardzo ciężkiego kalibru: Przyłębska ustalała strategię TK z Kaczyńskim i nie ma znaczenia czy przy tym mu gotowała obiady czy nie. W ten sposób nie tylko złamała prawo, ale przede wszystkim zniszczyła trybunał.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dlatego Przyłębska będzie już wkrótce pozbawiona możliwości korzystania z pomieszczeń TK a jednocześnie, nie jest to wykluczone, władza wystąpi do niej o zwrot nienależnie pobranych wynagrodzeń.

Dość tolerowania antypolskich i niszczących nasz kraj zachowań.