Upadek systemu PiS w Polsce. Za chwilę zaczną wychodzić afery

Na naszych oczach rozpada się przestępczy system PiS. Chroniony przez TK, Prokuraturę, polityków. Demokratyczny rząd odzyskuje kolejne instytucje i będzie publikował kolejne informacje o złodziejstwie, aferach i łamaniu prawa. W warunkach pewnego rodzaju obstrukcji musi też pracować Parlament – Sejm i Senat muszą przyjąć budżet. Nie będzie to trudne, posłów PiS można wykluczyć z obrad bez żadnego problemu, zamknąć na czas głosowań.

Kaczyński doskonale wie, że ten tydzień będzie dla jego partii ostateczną destrukcją. Mimo, że jest stary i coraz gorzej kojarzy fakty, rozumie jaki to przyniesie skutek. To koniec PiS jaki znamy. Rozumie to także Duda, który dosłownie panikuje – bo za moment pojawią się informacje o tym, co się działo w kampanii prezydenckiej i powstanie powód do śledztwa także przeciwko niemu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS się rozpada, a że rozpadom systemów towarzyszą też zawirowania i trudności to właśnie je obserwujemy. Ważne, że idziemy w dobrym kierunku. Demokratyczny.