Ani kroku wstecz! Obrońcy przestępców i złodziei z PiS muszą trafić do więzienia

– Sprawa Kamińskiego i Wąsika była papierkiem lakmusowym na to, czy potrafimy w Polsce przywrócić praworządność w przestępczej układance, którą zbrodniczo zbudował PiS. Cały ten gang stworzył #Kaczyński. Otoczył się takimi ludźmi. Moralnymi kreaturami. Reakcja #Dudy oznacza jedno: Kaczyński kazał prezydentowi Polski doprowadzić do krwi na ulicy. A ten skwapliwie przystąpił do owej obrony przestępców – pisze jeden z internautów.

– Tego się spodziewaliśmy: Duda i akolici też liczą już tylko na wojnę domową. Wiedzą, że czeka na niego Trybunał Stanu. A zapewne i prycza. Wszyscy ci panowie wraz z tysiącami bandziorów umoczonych w afery, które znamy, i o których słyszymy dzień w dzień, walczą o życie. I tę walkę przegrają, bo to są obrońcy przestępców i złodziei.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Kobiety pisowskiej mafii takie jak żona Wąsika i żona Kamińskiego kłamią i odgrywają kiepsko swoje role, widać to po nich. Nikogo ten spektakl nie przekonuje.