Egzorcysta Ziobry odcięty od „kiełbasy”. Ministerstwo Finansów wstrzymało wypłatę 32 mln zł

Demony weganizmu.

Afera wokół egzorcysty Zbigniewa Ziobro powraca. Dziennikarka Bianka Mikołajewska ujawniła, że Fundacja Profeto Michała Olszewskiego; jak pisała “Gazeta Wyborcza” – znajomy byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, nie dostanie ostatnich rat z Funduszu Sprawiedliwości.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Fundacja Profeto, prowadzona przez b. egzorcystę, który wypędzał z ludzi demony weganizmu i Harry’ego Pottera, miała dostać z F. Sprawiedliwości 100 mln zł. Nowe szefostwo Ministerstwa Sprawiedliwości wstrzymało wypłatę ostatnich rat –  32 mln zł – wskazała laureatka Grand Press.

– Z nieoficjalnych informacji, do których dotarli jakiś czas temu dziennikarze, wynikało, że grant dla Profeto.pl na centrum wsparcia dla osób pokrzywdzonych opiewał pierwotnie na 47 mln zł i już to wywołało ogromne oburzenie. To dlatego, że przed otrzymaniem dotacji fundacja nie miała żadnego doświadczenia w pomocy osobom poszkodowanym przestępstwami, a nawet zapisu w statucie, który pozwalałby na prowadzenie takiej działalności – podkreśliła red. Mikołajewska.

Michał Olszewski jest rzecznikiem prasowy Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji. I mówi o sobie, że jest “ewangelizatorem”.

W książce “Być jak Hiob” opisywał, jak salcesonem wypędzał złe duchy z działaczki Amnesty International i Greenpeace, weganki, która miała być równocześnie wyznawczynią szatana i Krishny.