Opowieści z mchu i paproci. Ale na nasz koszt!

Politycy PiS nie zważając na śmieszność, jaką się okrywają brną w opowieść o tym, jak to źle jest w Polsce za rządów Tuska. I jak to nowy premier „demoluje” nasz kraj.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Sytuacja w Polsce robi się z dnia na dzień bardzo groźna. Weszła ekipa, który demoluje kraj i to w sposób absolutny, nie licząc się z czymkolwiek i z kimkolwiek. Przerażające jest, że robi to przy akceptacji tych organów i instytucji, które do tej pory twierdziły, że w Polsce jest łamane prawo – mówiła na antenie telewizji wPolsce.pl Małgorzata Wassermann, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

– Jeżeli nie będzie twardej odpowiedzi, twardej postawy, to najpierw zdemolują instytucje państwowe – będą nas może wsadzać do więzień, odbierać wynagrodzenia, uchylać immunitety – ale proszę pamiętać, że gdy się już rozzuchwalą (…) to mogą przyjść do każdego z nas – dodała.

Kto wie? Może biorąc pod uwagę skalę nadużyć popełnianych przez PiS po 2015 r. to są to słowa prorocze? I wielu polityków Prawa i Sprawiedliwości stoi teraz w obliczu sporych kłopotów?