Przyłapani! Telewizja Republika stosuje cenzurę, aby widzowie nie poznali prawdy

Pisowska TV Republika, której rzeczywistymi właścicielem jest Kaczyński, stosuje cenzurę aby widzowie nie poznali prawdy. Propagandowa stacja przerwała transmisję z Sejmu w momencie, gdy na mównicę wszedł premier Donald Tusk. To podstawa do ukarania a być może w przyszłości także odebrania koncesji.

Telewizja Republika należy do PiS. Jest to stacja, która stosuje dokładnie te same metody co TVP – szczucie na ludzi, kłamstwa i manipulacje. To standardy rosyjskie Dlatego w przyszłości trzeba będzie oprócz kar pomyśleć także o jej likwidacji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przerwanie transmisji z Sejmu w czasie, gdy na mównicę wszedł premier i miał odpowiedzieć na absurdalne zarzuty pisowskiej opozycji pokazuje, że telewizja ta boi się prawdy a pisowscy zarządcy nie chcą, aby Polacy dowiedzieli się jak wygląda prawdziwy obraz polskiej polityki.