Tede znowu dopadł PiS! Kamiński dostaje gadżety do celi

Luksusy w więzieniu.

Raper Tede ujawnił, że Mariusz Kamiński dostał do celi telewizor. Podkreślił, że: „niezależni eksperci, których pytałem, czyli goście, którzy otarli się o zakład karny i służbę penitencjarną, twierdzą, że za odmowę jedzenia przewidywany jest tzw. kwit karny od wychowawcy, co może skutkować na przykład szlabanem na telewizję”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kamiński kar jednak unika. A skąd dostał telewizor?

Okazuje się, że przyniósł mu jego partyjny kolega Marek Suski. Suski chciał jeszcze przynieść mu do więzienia radio, ale władze więzienia zapewniły go, że “jest sygnał przez radiowęzeł i możliwość wyboru dowolnej stacji radiowej”.

Przypomnijmy, że to właśnie Tede pierwszy zwrócił uwagę na zaangażowanie innego rapera – Wujka Samo Zło w telewizji PiS. Tede miał nosa, bo okazało się, że WSZ chętnie dawał twarz TVPiS, a w zamian otrzymywał pieniądze – choć zapewniał, że robił to za darmo.