Żaden z pomysłów Kaczyńskiego nie działa. Przywracamy praworządność

– Spin Kaczyńskiego o powrocie PiS do władzy jest o tyle groteskowy, co przeciwskuteczny. Wyborców Koalicji 15 października jest dużo więcej, strajki w obronie złodziejstwa niestraszne, lęki ucięliśmy 15.10. PiS ma fujarę, nie lidera! – pisze jedna z internautek. 

– Sprawa Kamińskiego i Wąsika była papierkiem lakmusowym na to, czy potrafimy w Polsce przywrócić PRAWORZĄDNOŚĆ w przestępczej układance, którą zbrodniczo zbudował PiS. Cały ten gang stworzył Kaczyński Otoczył się takimi ludźmi. Moralnymi kreaturami.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Reakcja Dudy oznacza jedno: Kaczyński kazał prezydentowi Polski doprowadzić do krwi na ulicy. A ten skwapliwy. Tego się spodziewaliśmy: Duda i akolici też liczą już tylko na wojnę domową. Wiedzą, że czeka na niego Trybunał Stanu. A zapewne i prycza. Wszyscy ci panowie wraz z tysiącami bandziorów umoczonych w afery, które znamy, i o których słyszymy dzień w dzień, walczą o życie. I tę walkę PRZEGRAJĄ! A obrazek “wdów radomskich” to wiecie, gdzie można wetknąć – podsumowuje.