Czas zrobić porządek z TK Przyłębskiej. Dość tej bezkarności

Pisowscy funkcjonariusze okradali Polskę, biorąc ogromne pieniądze na najróżniejszych stanowiskach. Dlatego bronią tego skorumpowanego systemu Kaczyńskiego z taką zawziętością. Spraw do załatwienia jest bardzo dużo, ale jedna z pilniejszych to przywrócenie właściwego funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego. Dzisiaj jest to prywatny folwark PiS. Dlatego na najbliższym posiedzeniu Sejmu należy zastosować opcję zerowania Trybunału. Co to oznacza?

Uchwałą Sejmu należy właściwie powołać sędziów, natomiast osoby, które są obecnie dublerami lub sprzeniewierzają się Polsce postawić przed sądem. Zarzuty powinny dotyczyć zamachu stanu – bo takowy przeprowadził Kaczyński. Pozbawił Trybunał Konstytucyjny niezależności i zniszczył jego funkcje, czym dopuścił się zamachu na organ opisany w konstytucji a na to są już paragrafy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I nie można się wahać ani chwili. PiS wykorzystuje każdą słabość i wahanie aby korzystać z przywilejów i dalej nas okradać.

I jeszcze jedno: Przyłębska nie spotykała się z Kaczyńskim na jedzenie. Oni omawiali co ma TK uchwalić. W zamian ona dostawała ogromne pieniądze, jej mąż był bezkarny i pełnił wysokie stanowiska. To jest definicja korupcji.