Czas wziąć się za Rydzyka. Kto ujawni prawdziwą twarz biznesmena z Torunia?

Imperium Rydzyka, dziwnego człowieka z jeszcze dziwniejszą historią, nie wyrosło nagle. Dzisiaj przyszedł czas, by wreszcie ujawnić prawdę o tym jak to powstało i jak było pompowane oraz kto tak naprawdę za Rydzykiem stoi.

Przez ostatnie osiem lat PiS pompował do Torunia ogromne środki. Szły one zarówno z rządu, funduszy państwowych jak i spółek państwowych, w tym PGE czy Orlenu. Do Torunia zjeżdżali Macierewicz, Kaczyński i Morawiecki. Pół rządu pielgrzymowało pokłonić się bożkowi mamony.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kiedyś poparcie TV Trwam czy Radia Maryja dawało dużo. Dzisiaj, wraz z upadkiem kościoła, Rydzyk także chyli się ku upadkowi ale pieniędzy ma ogromne ilości. Plotki na temat tego co z nimi robi i w co inwestuje krążą po rynku dziennikarskim ale nikt na razie tego nie weryfikował.

Ale to już czas, aby Rydzykiem zajęły się służby specjalne. Kościół do tej pory chronił – być może z powodu pieniędzy, które trafiały w różne miejsca… Uwikłanie hierarchów w politykę razem z PiS zniszczyło ich siłę. Dlatego to dobry moment by rozpocząć śledztwo.