To oni zrobili biznes na sprzedaży Lotosu. 7 miliardów strat!

Sasin, Obajtek i Morawiecki są zamieszani w jedną z największych afer czasów rządów PiS. To sprzedaż Lotosu. Skarb państwa mógł stracić nawet 7 miliardów (!) złotych na tej transakcji. To tak, jakby każdemu z nas, nawet małym dzieciom i noworodkom, w nocy złodziej ukradł prawie 200 złotych z kieszeni.

Owe 7 miliardów złotych stracił Skarb Państwa, czyli my wszyscy. Ktoś jednak zyskał i ktoś na tym wszystkim bardzo dobrze zarobił. W transakcję zamieszani byli Daniel Obajtek, Jacek Sasin oraz Mateusz Morawiecki. I oni są odpowiedzialni za tak wielkie straty.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pilnie trzeba wyjaśnić, czy za sprzedażą Lotosu nie stała korupcja, z której wschodni świat jest szeroko niestety znany. Łapówki mogły być gigantyczne, bo gigantyczna jest skala przewału. Miliardowe straty dla Polski to także utrata kontroli nad Lotosem…