To pewne! Kamiński i Wąsik nie wejdą do Sejmu!

Źródło: YouTube KPRM

Byli ministrowie Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zapewniają, że pozostają posłami. I że będą brali udział w obradach Sejmu. Nie przyjmują do wiadomości, że ich mandaty zostały w prawomocny sposób wygaszone.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Panowie Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik nie są posłami na Sejm RP. Wynika to nie z postanowienia marszałka, nie z decyzji tej czy innej Izby Sądu Najwyższego, tylko wynika wprost z wyroku w sprawie karnej, który wydał Sąd Okręgowy w Warszawie 20 grudnia ub. r. Stoję na stanowisku – mam nadzieję, że nie tylko ja – że w Polsce nie może być równych i równiejszych wobec prawa – powiedział marszałek Szymon Hołownia.

– To zrozumiałe, że Straż Marszałkowska wie, że nie powinni znajdować się na sali obrad, i zakładam, że na tej sali się nie znajdą – dodał Hołownia.

Ale propaganda PiS podniesie jazgot!