PiS w głębokiej defensywie. Rozpad coraz bliżej

Kaczyński wybrał najgorszą możliwą strategię dla swojej partii. Niszczy Andrzeja Dudę, używając go jako zderzaka dla ułaskawienia przestępców Wąsika i Kamińskiego a jednocześnie odwraca się od swojego umiarkowanego elektoratu.

Kaczyński nie rozumie, że bez mediów nie ma żadnej możliwości okłamywać społeczeństwa. Jego sytuacja jest coraz gorsza, co widać po bardzo słabych wystąpieniach na mównicy sejmowej czy dla mediów. Nie ma planu ani pomysłu jak ratować PiS i zamiast zająć się działaniami konstruktywnymi – niszczy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS się kończy na naszych oczach. W otoczeniu Kaczyńskiego powstał zresztą spisek, który ma mu zabrać władzę, poprzez podział partii. Kto ma być patronem tej nowej organizacji? Oczywiście … Duda. Ale za projektem stoją młode wilczki, jak mówią na nich doświadczeni posłowie.

Nowa partia ma być PiS Light i skierowana do elektoratu konserwatywnego.