Agent Tomek ostrzega. „Zemsta będzie na sto procent”

Źródło: YouTube KPRM

Były współpracownik CBA Tomasz Kaczmarek, znany bardziej jako „agent Tomek” ostrzega przed swoimi dawnymi szefami. Jego zdaniem Kamiński i Wąsik myślą już tylko o zemście.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


— Przez te wszystkie lata ewoluowali i teraz są już bardziej zaznajomieni z obowiązującymi przepisami, co jednak nie przeszkadzało im, aby z premedytacją te przepisy łamać – mówił na łamach „Faktu”.

– Najbardziej demoralizujący wpływ miała na nich ich bezkarność. Łamiąc ludziom życiorysy, naruszając obowiązujące przepisy prawa, nie ponieśli tak naprawdę za to żadnych konsekwencji. Teraz ich polityczny kumpel ich ułaskawił i są przekonani, że całe życie będą nietykalni – dodał.

Zdaniem byłego agenta CBA ułaskawienie pozwoli politykom PiS myśleć już tylko o zemście.

– Jak kiedyś znów uda im się dojść do władzy, to jestem pewien, że zemszczą się na wszystkich tych, którzy w ich ocenie im zaszkodzili. Zemsta będzie na sto procent. Oni gotowi są na wszystko i nie ma dla nich świętości, co już wielokrotnie udowadniali — podkreślił.