Znamy plan Kaczyńskiego! Tajemnicy nie udało się długo utrzymać!

Kaczyński ma dziś wiele kłopotów. Zapewne najmniejszym z nich jest to, że z Nowogrodzkiej wyciekają informacje. Niemniej jednak dzięki temu wiemy, w co gra lider PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Od kilkunastu dni Jarosław Kaczyński wygłasza osobliwe sądy. Raz uznał, że Sejmu w praktyce już nie ma, a marszałek Sejmu nie powinien sprawować swojej funkcji. Innym razem uznał, że „konstytucja przestała działać”. No i potrzebny jest „okres przejściowy” z nowym rządem.

Wbrew pozorom nie jest to objaw politycznego szaleństwa. Lecz ściśle przemyślany plan. Kaczyński chce udowodnić, że po prostu wszystko, co dzieje się w Polsce bez jego zgody jest… nielegalne. Po prostu wszystko, czym on nie rządzi jest nielegalne.

Przy okazji Kaczyński nie zwraca uwagi na to, że takie działania generują permanentny kryzys polityczny. To go zupełnie nie interesuje.