Kaczyński rozpoczął swoją przedostatnią kampanię wyborczą. To już prawie koniec PiS

– Kaczyński zapowiada objazd kraju przez polityków PiS, co należy rozumieć jako rozpoczęcie przez PiS kampanii wyborczej do samorządów. Koalicja demokratyczna musi zrobić wszystko, żeby wygrać te wybory ponieważ to ostatecznie pogrąży PiS – napisał jeden z internautów.

To prawda. Objazdy polityków PiS po kraju służą przede wszystkim kampanii wyborczej i weryfikacji poparcia dla partii, a to ciągle spada. Ludzie mają już dosyć wojen i wojenek Kaczyńskiego a nie mając dostępu do propagandy i kłamstw będą porzucać PiS na rzecz Hołowni, Kosiniaka-Kamysza czy Czarzastego – mało który wyborca PiS poprze PO.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polska się zmienia i dzisiaj będziemy obserwować przedostatnia kampanię do samorządu. Potem będzie wielka klęska i odebranie partii Kaczyńskiego wszystkich sejmików i większości samorządów.

Ostatnimi wyborami Kaczyńskiego będą te do Europarlamentu. Żegnaj, Jarku.