MON opublikowało raport komisji Millera. To koniec kłamstw Macierewicza

Oto i jest – po ponad 8 latach od usunięcia przez B. Szydło raport końcowy komisji Millera z przebiegu katastrofy smoleńskiej wrócił na strony rządowe. To jedyny prawnie obowiązujący raport dotyczący katastrofy, który wskazuje na jej prawdziwe przyczyny – tak Grzegorz Rzeczkowski skomentował publikację przez Ministerstwo Obrony Narodowej raportu Millera.

Raport Millera rzetelnie przedstawia przyczyny katastrony smoleńskiej i punktuje brednie Macierewicza. Mamy teraz prawdziwy obraz wypadku lotniczego, do którego przyczyniły się bałagan i polityka pisowska.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– MON przypomina, że zgodnie z obecnym stanem prawnym,  jedynym wiążącym dokumentem określającym przebieg oraz faktyczne przyczyny katastrofy jest pochodzący z lipca 2011 r. raport końcowy z  badania zdarzenia lotniczego nr 192/20210/2011 samolotu Tu-154M nr 101 zaistniałego dnia 10 kwietnia 2010 r. w rejonie lotniska SMOLEŃSK PÓŁNOCNY  sporządzony przez Komisję Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego – napisano w komunikacie ministerstwa.

Raport można pobrać ze strony MON.