Kraków przeprasza za Dudę. Ludzie mają go już dość

– Nie chcę aby Kraków był kojarzony z Dudą. Wstydzę się prezydenta. Ten człowiek jest niespełna rozumu, to jakiś trzecioligowy niezbyt rozgarnięty polityk – to tylko niektóre z opinii jakie można usłyszeć o Andrzeju Dudzie. Po tym jak ułaskawił on przestępców, którzy atakowali Andrzeja Leppera, Duda stracił już wszystko.

Polacy jasno dają do zrozumienia co myślą o Dudzie i nie będzie on miał w polskiej polityce już żadnej przyszłości. W Krakowie pojawiły się napisy “Kraków przeprasza za debila”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Duda działa wyłącznie jako długopis Kaczyńskiego. Co prezes mu każe, to podpisze. Co mu zabroni, to nie podpisze. Co mu poleci wysłać do kucharki Przyłębskiej, wyśle. Coraz więcej osób uważa, że ten bezwolny, działający przeciw Polsce i Polakom prezydent powinien zostać odwołany w referendum – jest to możliwe.