Siewcy nienawiści z TVP i Polskiego Radia powinni trafić pod sąd. Grożą im 3 lata więzienia

To w jaki sposób Kurski prowadził Telewizję Polską i co uzyskał powinno być powodem dla posadzenia go i jego pomocników oraz propagandzistów i prezenterów na ławie oskarżonych. Zbrodnia popełniona przez tych ludzi jest dużo większa i głębsza niż komukolwiek dzisiaj przychodzi do głowy.

Telewizja i radio stały się siewcami nienawiści. Nie przekazywano tam wartościowych treści, tylko emocje, którymi starano się obdarzać poszczególne osoby. Gdy pokazywano Tuska to zawsze w taki sposób, aby wywołać nienawiść. Podobnie z innymi politykami opozycji. Kaczyński był hołubiony.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To nie jest zwykłe nadużycie władzy w telewizji. Prawnicy mają już na to paragrafy a Kurski et consortes może spodziewać się bardzo poważnych problemów. Nie ma i nie będzie zgody na wykorzystywanie TVP do mordowania ludzi, a do tego przecież doprowadziły działania tych osób.

– Nawoływanie do nienawiści „sprowadza się do tego typu wypowiedzi, które wzbudzają uczucia silnej niechęci, złości, braku akceptacji, wręcz wrogości do poszczególnych osób lub całych grup społecznych czy wyznaniowych bądź też z uwagi na formę wypowiedzi podtrzymują i nasilają takie negatywne nastawienia i podkreślają tym samym uprzywilejowanie, wyższość określonego narodu, grupy etnicznej, rasy lub wyznania. [SN sygn. akt IV KK 406/06] Tym samym zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przez posła przestępstwa z art. 256 kk zagrożonego karą pozbawienia wolności do 3 lat – napisała prokurator Ewa Wrzosek.