Poparcie dla PiS spadnie do poziomu 12-15%. To definitywny koniec Kaczyńskiego!

Od momentu odcięcia PiS od mediów, za pomocą których uprawiali swoją propagandę, poparcie dla tej partii konsekwentnie spada. Do wyborów będzie to mniej niż 20% wieszczy Tomasz Lis. Ma rację, bo Kaczyński nie potrafi żyć bez kłamstwa i manipulowania ludźmi. Odcięty od telewizji i radia nie trafia do wyborców, bowiem młodsze pokolenia go nie trawią.

– Za 3-4 tygodnie poparcie dla PiS spadnie poniżej 20%. Poziom toksyczność polskiej polityki też bardzo wtedy spadnie – napisał Tomasz Lis.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Realnie można liczyć na 15%, bo tyle liczy twardy elektorat Kaczyńskiego. Ma on jedną cechę, która niepokoi prezesa PiS bardziej niż cokolwiek innego: to bardzo starzy ludzie, którzy po prostu zostali okłamani i zmanipulowani.

To jest definitywny koniec Jarosława Kaczyńskiego. Nigdy nie wróci do władzy. Pis pozostanie małą śmieszną partią dla skrajnych postaw.