Trybunał Przyłębskiej będzie rozliczony. To kwestia czasu

Trybunał Konstytucyjny w Polsce nie istnieje. Miejsce prezesa zajmuje uzurpatorka sterowana przez Kaczyńskiego, mamy też do czynienia z nielegalnie wybranymi sędziami. TK stało się też miejscem załatwiania spraw przez PiS. Tak dłużej być nie może, dlatego Donald Tusk ma podjąć decyzję o załatwieniu sprawy trybunału poprzez odpowiednie działania polityczne ale też prawne. Co to oznacza?

Będziemy mieli do czynienia z uchwałami Sejmu oraz stawianiem zarzutów osobom działającym w TK poza prawem. Przyłębska może dostać nawet zarzuty za kolaborację z Kaczyńskim. Są też drobniejsze, ale bardzo ważne rzeczy, za które również ponoszą odpowiedzialność ludzie PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Trzeba zlikwidować fikcję, jaką stworzył Kaczyński i spółka a przede wszystkim odebrać pieniądze, które niesłusznie ci ludzie z PiS osadzeni w TK zarabiają i śmieją się z Polaków. Jest skandalem, że oni ciągle tam są.