Co ona opowiada? Szydło niczego nie rozumie!

Nigdy nie mieliśmy w naszej redakcji zbyt wysokiego mniemania o Beacie Szydło. Trzeba jednak przyznać, że była premier robi wszystko, by utwierdzić nasze przekonania.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na antenie Radia Zet Szydło stwierdziła na przykład, że za chaos w Polsce odpowiada… Donald Tusk. Zupełnie jakby nie widziała, że PiS próbuje zrobić wszystko, by podważyć wynik demokratycznych wyborów parlamentarnych.

– Donald Tusk robi wszystko, żeby było ciągłe zamieszanie i chaos. Nie realizuje obietnic, tego, co deklarował w expose. Dziś niewiele jest efektów. Próbuje mącić i budzić chaos, bo wtedy może niszczyć instytucje państwa – przekonuje Szydło.

– W Polsce łamane są konstytucja i praworządność. To bardzo poważny problem. Mam nadzieję, że będzie opamiętanie i refleksja po stronie większości – dodała europosłanka PiS.

Opamiętanie i refleksja w pierwszym szeregu powinna pojawić się na Nowogrodzkiej. Inaczej dalej będziemy pochłonięci politycznym kryzysem.