Dlaczego Obajtek w ostatnich miesiącach gwałtownie wydawał pieniądze Orlenu?

Daniel Obajtek polecił przyspieszyć procesy wydawania pieniędzy w Orlenie. Najprawdopodobniej chce zostawić pustą kasę. Mówimy między innymi o procesach przejęć i zakupów spółek oraz innych inwestycjach, które mogą budzić ogromne wątpliwości. Mając do dyspozycji kilkadziesiąt miliardów złotych, które Polacy przepłacili na benzynie, prądzie i gazie, PiS był karmiony przez Orlen.

Ilość afer i przekrętów jaka wyłania się po ośmiu latach rządów PiS jest przerażająca. Największe kryją się m.in. w Orlenie. To tutaj Polacy, okradani przez Kaczyńskiego, płacili największy haracz. Przepłacaliśmy za benzynę, wszyscy pamiętają gwałtowne skoki cen. Wszyscy też mamy cały czas do czynienia z ogromnymi cenami energii, która jest najdroższa w historii. Za te ukradzione Polakom pieniądze PiS miał dostatnie życie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, Obajtek polecił wydawać pieniądze Orlenu na wszystko co się da. W ostatnich miesiącach przyspieszono między innymi procesy przejęć i zakupów spółek oraz inne inwestycje. Czy miały one jakikolwiek sens? Nie, to część większego układu pisowskiego.