Duda chroni przestępców. Oto najlepszy dowód

W 2018 roku poseł Stanisław. Gawłowski został aresztowany na okres 3 miesięcy na podstawie materiałów sfabrykowanych przez CBA. W tym czasie Sejm przyjął wiele ustaw. PAD wszystkie podpisał. Żadnej też nie skierował do TK. Ta historia to jawny dowód, że tu nie o prawo chodzi, a o kumpli – napisał Roman Giertych.

Andrzej Duda nie jest prezydentem, tylko ochronką dla pisowskiej mafii. Jego działania nie mają nic wspólnego z odpowiedzialnością za cały naród. Chroni tylko przestępców. Tak działa mafia, która za wszelką cenę chroni siebie przed odpowiedzialnością.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Czy wobec tego Dudę można nazwać przestępcą? Nie, ale można go z całą pewnością określać jako uczestnika działań pisowskiej mafii – działań o charakterze destrukcyjnym dla państwa, co jest złamaniem przysięgi prezydenckiej. Ten człowiek nigdy nie powinien prezydentem zostać.

A czemu tak ich chroni? Bo prawdopodobnie współpracował z nimi i był zamieszany w sprawę podsłuchów w kampanii prezydenckiej. Warto uświadomić sobie, że gdyby nie włamania na telefony opozycji nigdy nie zostałby prezydentem.