Ponad 200 śledztw w sprawie afer PiS a to dopiero początek

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie prokuratura prowadzi lub będzie prowadzić około 200 śledztw w sprawie najróżniejszych pisowskich afer. W wielu sprawach będą wnioski o uchylenie immunitetu lub ściganie listem gończym, jeśli danej osoby nie ma w kraju. Tak jest na przykład w sprawie Duklanowskiego, który stanie się prawdopodobnie jednym z głównych podejrzanych w sprawie ataków na dziecko posłanki Magdaleny Filiks.

Śledztwa są lub będą prowadzone bardzo sprawnie, ponieważ dostają je najbardziej doświadczeni prokuratorzy, osoby mające ogromne doświadczenie i wiedzę związaną ze stawianiem zarzutów oraz zdobywaniem dowodów. Wśród wielu spraw są m.in. ogromne malwersacje finansowe, ataki na opozycję, niszczenie ludzi ujawnianiem ich życia prywatnego i wiele więcej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS i Suwerenna Polska bardzo się tych rozliczeń boją a Kaczyński najbardziej, bowiem większość nitek prowadzi do niego.