Ziobro, Duklanowski… Kto jeszcze ucieknie przed sprawiedliwością?

Zbigniew Ziobro i Tomasz Duklanowski uciekli z Polski. Czy dołączą do nich kolejne osoby? Nie jest to wykluczone.

W przyszłym tygodniu Sejm zajmie się immunitetami poselskimi niektórych polityków PiS. Będą oczywiście uchylone, bo Donald Tusk, który zapowiedział politykę zero tolerancji, doskonale rozumie nastroje społeczne. Ludzie chcą zobaczyć polityków łamiących prawo w więzieniu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W PiS mówi się, że niektórzy już rozważają ucieczkę, zazdroszcząc Zbigniewowi Ziobro zapobiegliwości. Duklanowski, który atakował dziecko posłanki Filiks, również uciekł. Co ciekawe, mówi się, że w obu przypadkach w sprawę pomocy podejrzanym zamieszany jest kościół.

Potężne nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości to wierzchołek góry lodowej przestęp, które mogą zostać odkryte w prokuraturze. Nie tylko umarzano lub spowalniano śledztwa przeciwko przestępcom z PiS, ale też atakowano tą instytucją opozycję i ludzi nieprzychylnych władzy. Szantażowano też wiedzą z prokuratury – czysty stalinizm.