Dudzie trzeba zakazać wypowiadania się na tematy poważne

– Prezydent 38 milionowego narodu, który nakręca się jak po opioidach w czasie występu u dwójki celebrytów a potem musi odkręcać głupoty jakie tam naklepał… Gdyby to tylko było radosne pierdololo o mistyczce i świętym łoju, to pół biedy, ale wejść w narrację Putina??? Panu, Panie Andrzeju powinno się ustawowo zakazać zabierania głosu na tematy z gatunku “poważne” – napisał internauta Pablo Morales w reakcji na wpis Andrzeja Dudy.

Duda napisał tak: “Moje działania i stanowisko w sprawie rosyjskiej brutalnej agresji na Ukrainę były i są od pierwszego dnia jednoznaczne: Rosja łamie prawo międzynarodowe, jest agresorem i okupantem. Napaść rosyjska na Ukrainę i okupacja międzynarodowo uznanych terytoriów Ukrainy, w tym Krymu, to zbrodnia. Ta wojna nie może się zakończyć zwycięstwem Rosji. ”

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Przetłumaczę z języka politycznego na normalny: „Ej no, wiecie że ja za Ukrainą jestem, z tym Krymem to palnąłem, bo nie ogarniam czasem. Naprawdę się nie czepiajcie” – skomentował wpis Dudy Aleksander Twardowski.