Jak Duda otrzymał tytuł naukowy? Wstydliwa tajemnica środowiska akademickiego

Andrzej Duda nie powinien ukończyć studiów a tym bardziej otrzymać tytułu doktora. Jest to człowiek infantylny a jego kwalifikacje umysłowe nie należą do tych najwyższych lotów – uważa wielu Polaków.

– Należy domniemywać, że rodzice Dudy, którzy kręcili się w kręgach naukowych po prostu załatwiali mu kolejne tytuły naukowe. To jest niemożliwe, że człowiek z takimi deficytami intelektualnymi tytułuje się takim wysokim wykształceniem – pisze jedna z internautek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sprawa wykształcenia Dudy w bardzo złym świetle stawia zarówno Uniwersytet Jagielloński jak i osoby, które dopuszczały prezydenta do kolejnych egzaminów. Warto dokładnie sprawdzić kto stał za jego promowaniem. Być może warto rozważyć pozbawienie go doktoratu za zachowanie hańbiące uczelnię i nasz kraj.

– Można wymienić setki spraw, które Duda zrobił dobrze dla partii i kolegów z partii oraz samego prezesa Kaczyńskiego, ale niech ktoś wymieni jakieś sprawy, które załatwił Duda dla Polski i Polaków. Czy jest coś takiego w ogóle?… dodaje internautka.