Znany internauta komentuje groźby Dudy

– Podobno Piotr Duda (ten od SolidarnościPiS, piesków, hoteli, luksusów, wspierania PiS i podejrzanej przeszłości komunistycznej) grozi wyprowadzeniem „swoich ludzi” na ulice. Jest to w jakiś karkołomny sposób powiązane z rządami premiera Donalda Tuska – napisał Michał Chmielewski, znany w sieci jako Ten Psycholog. 

Ten związek to takie „państwo w państwie” i ciekaw jestem kiedy ktoś się za to weźmie. Chodzą słuchy o masowych imprezach organizowanych podczas lockdownu w pandemii, ustawianych przetargach i szantażowaniu polityków. Na razie wszyscy wiemy o co w tym chodzi…ale przymykamy oko?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To kolejny temat, który wymaga społecznej uwagi i być może przydadzą się do tego stare materiały z programów TVN 24 Czarno na białym. Już kiedyś dociekliwi dziennikarze zajmowali się tą organizacją … czas na prokuraturę – podsumowuje internauta.