Gdzie jest Ziobro? To coraz ważniejsze pytanie

Po przegranych przez Zjednoczoną Prawicę wyborach parlamentarnych, Zbigniew Ziobro zniknął z polskiej polityki. Pojawiła się informacja, że szef Suwerennej Polski jest ciężko chory. I że choroba właśnie wymusiła na nim zawieszenie wszelkiej publicznej aktywności.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mijają jednak kolejne tygodnie a nieobecność Ziobry jest coraz bardziej zagadkowa. Zwłaszcza że jego żona, Patrycja Kotecka objęła właśnie dość intratne stanowisko w Parlamencie Europejskim. I w związku z tym zniknęła z Polski.

– Nie wierzę, by żona zostawiła go w chorobie. Po prostu w to nie wierzę – mówi w rozmowie z portalem naTemat.pl polityk Koalicji Obywatelskiej.

– Jeśli Ziobro jest chory, to nie aż tak ciężko, jak mówią, i nie leczy się w Polsce, tylko za granicą. To by wyjaśniało, dlaczego jego żona przyjęła posadę w Brukseli. Poza tym słyszałem, że państwo Ziobrowie niedawno wypisali dzieci z ekskluzywnej, prywatnej szkoły, do której dotąd chodziły. Wygląda na to, że chcą przenieść całe swoje życie za granicę – dodaje.

Na dodatek najwyraźniej nawet politycy Suwerennej Polski nie wiedzą gdzie jest ich szef. Albo udają, że nie wiedzą. – No tego to nie będę mówił. Ja nie pytałem go gdzie, ale sądzę, że przebywa w Polsce – mówił niedawno Jacek Ozdoba, poseł partii Ziobry.

Źródło: NaTemat.pl