Mastalerek grozi, że Duda wyśle wojsko do Sejmu?! To się nazywa głupota

Duda i Mastalerek kompromitują się każdego dnia. Ostatnio do mediów wrzucili informację, iż prezydent jest gotowy “sięgnąć do swoich kompetencji konstytucyjnych, jako Zwierzchnik Sił Zbrojnych”. Tłumacząc to na język Polski, Mastalerkowi marzy się chyba, żeby Duda wysłał do Sejmu wojsko.

To idiotyzm i machanie szabelką z plastiku, żeby nie powiedzieć dmuchanym krabem. Otóż Andrzej Duda zapewne nie zna Konstytucji a ta stanowi, że owszem, w czasie pokoju Prezydent Rzeczypospolitej sprawuje zwierzchnictwo nad Siłami Zbrojnymi, ale… za pośrednictwem Ministra Obrony Narodowej. Także w Polsce wojskiem rządzi Władysław Kosiniak-Kamysz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To wstyd, że w obliczu wojny u naszych granic Duda i Mastalerek bawią się w polityczkę. Te komunikaty, które wysyłają są naprawdę żenujące, żenujące i śmieszne a przede wszystkim nieodpowiedzialne.