Stanowski jak Kukiz, Gawryluk jak Ogórek? Kaczyński chce odtworzyć wybory z 2015 roku

Cyrk Kaczyńskiego.

Krzysztof Stanowski ma być dla PiS nowym Pawłem Kukizem. Tak jak upadły muzyk ma zagospodarować głosy wyborców, które normalnie zgarnąłby Rafał Trzaskowski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Teraz okazuje się, że PiS ma też pomysł na nową Magdalenę Ogórek. Według doniesień Wirtualnej Polski ma nią być wierna PiS dziennikarka Dorota Gawryluk.

Pierwsza informacje o możliwym starcie Gawryluk w przyszłorocznych wyborach prezydenckich napisała w poniedziałek Polityka Insight.

– Chociaż sama zainteresowana nie potwierdza swojego startu, informacje, które do nas dotarły wydają się na tyle wiarygodne i prawdopodobne, że do przedwyborczej giełdy nazwisk dopisujemy jeszcze jedną pozycję – stwierdził na Twitterze Kastor Kużelewski.

Takie same informacje uzyskał Patryk Michalski z Wirtualnej Polski.

– Od ubiegłego tygodnia również dwa moje źródła potwierdzały taką możliwość, bo sprawdzałem ten temat. Moi rozmówcy wskazywali, że „Lepsza Polska” to w zamyśle nie tylko tytuł nowego programu, ale i możliwe hasło, gdyby zrealizował się scenariusz #Gawryluk2025 – opisał.

Gawryluk w tej sprawie milczy, ale wszyscy pamiętają jak zamieniła Polsat w TVPiS 2.