Kamiński wywoła awanturę? Wiele na to  wskazuje

Mariusz Kamiński  niegdyś był minister w rządzie PiS. Całkiem niedawno zaś odbywał karę więzienia. Tak czy inaczej jest to były polityk, który uważa że nadal jest posłem na Sejm. Mimo że jego mandat został prawomocnie wygaszony.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Tak, zamierzam jutro przyjść na posiedzenie Sejmu. Będę wykonywał swój mandat – powiedział Mariusz Kamiński w programie „Gość Wydarzeń”

– Jestem zobowiązany, aby przyjść na środowe posiedzenie, bo jestem posłem – dodał Kamiński. – Jesteśmy ludźmi poważnymi […], a to nowa większość, to oni dopuszczają się przestępstwa – przekonywał były szef MSWiA.

Naprawdę, politykom PiS najwyraźniej wydaje się, że ich prawo nie obowiązuje. I mogą robić to, co chcą. Nawet zapowiadać awantury w Sejmie. Tylko patrzeć, jak spróbują go po prostu zerwać, tak jak to było w XVII czy XVIII wieku.