Rząd rozważa areszty dla posłów PiS. Zachodzi obawa mataczenia i ukrywania dowodów

Ze źródeł zbliżonych do rządu dowiadujemy się, że Tusk jest zaskoczony rozmiarem złodziejstwa i przekrętów, które robili posłowie i działacze PiS. Zgodnie z przyjętą strategią zero tolerancji może wkrótce dojść do aresztowań posłów PiS, którzy stracą immunitet. Chodzi o wielomilionowe przestępstwa, w tym ordynarną kradzież pieniędzy.

Co najmniej kilkunastu posłów PiS może trafić wkrótce za kratki po uchyleniu im immunitetów. Wśród nich są zaskakujące nazwiska, których działalność w obszarze okradania Polski nie była jeszcze powszechnie znana. Ustalenia kontrolne w kilku resortach pokazują niewyobrażalną skalę złodziejstwa i korupcji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sytuacja PiS jest coraz trudniejsza. Tymczasem rząd Donalda Tuska jest zdeterminowany aby oczyścić państwo, które okazuje się być przeżarte pisowskim złodziejstwem na wskroś. Część z tych układów działa do tej pory, bo nie zostały jeszcze wyciągnięte na światło dzienne.