Mocne słowa profesora Balcerowicza: Pod względem zakłamania wypowiedzi Kaczyńskiego przypominają mi komunistyczną propagandę

Leszek Balcerowicz celnie określił to co wyprawia Kaczyński. Prezes PiS posługuje się tak zwaną mową na opak, czyli próbuje odwracać znaczenia i zakłamywać rzeczywistość.

– To, co Jarosław Kaczyński nazywa “zamachem stanu”, w normalnym języku określa się jako przywracanie państwa prawa. Pod względem zakłamania wypowiedzi Kaczyńskiego przypominają mi komunistyczną propagandę: dyktatura to demokracja, a demokracja to dyktatura – napisał profesor Leszek Balcerowicz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To bardzo ważne słowa. Powinny być przestrogą dla wszystkich dziennikarzy, którzy próbują nagłaśniać narrację PiS. Bez mediów Kaczyński nie istnieje a jego mitomańskie i zakłamane wypowiedzi nie znajdą drogi do ucha ludzi.

Dość tych kłamstw!