Polacy ocenili: strateg z Żoliborza to chyba, najgłupszy polityk w Europie

Jestem przeszczęśliwy – pisze jeden z internautów komentując pisowskie burdy przed Sejmem. – Tak PiS przegrywa swoją przyszłość i kilka procent dla pis-owskiego motłochu, w dół. Ten strateg z Żoliborza to chyba, najgłupszy polityk w Europie.

To trafna opinia. To co się wydarzyło wczoraj w Warszawie jest kolejnym gwoździem do trumny Kaczyńskiego. Zamiast budować swój przekaz do elektoratu umiarkowanego, który jest największy i mógłby mu pomóc w wyborach samorządowych, wybrał straceńcze pomysły pokazywania, że PiS nie zamierza przestrzegać prawa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Fatalnie to wypada w kontekście trudnej sytuacji z bezpieczeństwem Europy i zagrożeniem atakiem Rosji, także na Polskę. Dlatego notowania PiS będą lecieć w dół i zatrzymają się gdzieś na 12%. Tylu ma realnie popierających.