Polska stała się za czasów PiS krajem biednym, mocno opóźnionym w rozwoju, zniszczono gospodarkę, edukacje, obronność, okradziono nas na grube miliardy. Kaczyński stworzył system, który zniszczył nasze szanse rozwoju i oddał w obce ręce.

Jeśli jest jakiś efekt rządów PiS, za który partia ta powinna zostać zdelegalizowana, to zniszczenie naszego kraju. Kaczyński działał tak, jakby prace mu zlecało obce wrogie mocarstwo. Zamiast rozwijać Polskę siłą ludzi, odbierał im pieniądze, nadzieję i szanse na lepszą przyszłość. Zamiast inwestować w edukację, wprowadzał tam zabobony oraz ideologię. Zamiast wzmacniać gospodarkę, dławił ją. Zamiast ograniczać rolę państwa, stworzył mafię.

Reklamy

Polska jest dzisiaj opóźniona w rozwoju gospodarczym o dziesięć lat. Wiele firm zlikwidowano, wielu ludzi wyjechało z kraju. Ci najlepsi, najodważniejsi, budują teraz siłę gospodarki innych krajów. Za to PiS powinien zostać zdelegalizowany.

Ta partia była jak rak, który błyskawicznie pożera zdrowe części państwa. Zniszczono wszystko, mechanizmy obronne, w postaci prokuratury, policji, sądów. Zniszczono obronność, wojsko upokorzono. To najgorszy rodzaj raka jaki mógł się Polsce trafić – Kaczyński.

Poprzedni artykułGangsterzy Kamińskiego. Uzupełniamy śledztwo TVN24 w sprawie zaginionego miliona złotych z CBA
Następny artykułSłużby specjalne PiS ciągle atakują. Czas coś z tym zrobić, premierze Tusk