CPK to przewał stulecia?! Horała wydał prawie 3 mld z naszych pieniędzy na puste pole

Marcin Horała powinien zostać aresztowany i poddany długotrwałemu śledztwu, które ujawni wszystkie okoliczności przewału stulecia jakim jest CPK. Okazuje się, że na projekt, w którym nic nie powstało, wydano już prawie 3 mld złotych! Te pieniądze zabrano z naszych podatków i zmarnowano.

PiS to jedna wielka mafia, która zniszczyła dorobek pokoleń, aby nakraść ile wlezie. W przypadku CPK problemem jest nie tylko to, że od kilku lat nic nie stworzono. Pojawiają się pogłoski o potężnej korupcji, łapówkach za kontrakty oraz interesach na działkach. Jak mógł działać ten mechanizm?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Osoby, które zlecały potężne kontrakty, a niekiedy jest mowa o setkach milionów złotych, mogły domagać się łapówek.

Osoby, które znały wcześniej plany lokalizacji lotniska oraz przebiegu torów, mogły za grosze kupować działki, wtedy nic nie warte a po ogłoszeniu  planów idące mocno w górę.

Do pracy w CPK przyjęto ponad 700 osób – efektów ich pracy nie ma.

Dlatego trzeba wyjaśnić wszystkie okoliczności tej sprawy – a areszt wydobywczy i surowe traktowanie przestępców z PiS powinny tu pomóc. Przecież niewinni nie mają co się bać, prawda?