Kołodziejczak zapowiada: obrona granic Polski to najważniejsze zadanie

Rolnicy mają swojego przedstawiciela w rządzie. Michał Kołodziejczak mówi jak jest i walczy o to, aby Polska była bezpieczna oraz dawała możliwość pracy i zarobku rolnikom.

– Obrona polskich granic to według mnie najważniejsze zadanie polskiego rządu. Niekontrolowany napływ towarów to ogromne zagrożenie. W taki sposób można nie tylko utracić miejsca pracy i dochodu ale także bezpieczeństwo żywnościowe. Rozmowa w warunkach protestu nie jest prosta ale ludzie walczący o swoje prawa nie mogą zostać sami. We mnie mają swojego człowieka, razem nasz głos jest jeszcze mocniejszy. Wygramy walkę o polską wieś, wygramy polską żywność – napisał Michał Kołodziejczak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tymczasem sprawy rolników próbuje zawłaszczyć PiS z Konfederacją – udając, że nie mają nic wspólnego z rozwaleniem polskiego rolnictwa.