Brali kasę od PiS, teraz apelują, żeby nie rozliczać partii Kaczyńskiego

W sieci pojawił się żałosny apel ludzi, którzy brali kasę od PiS a teraz nie chcą aby partię Kaczyńskiego rozliczać. Tymczasem 12 mln Polaków czeka na pierwsze aresztowania aparatczyków, którzy okradli Polskę.

PiS uprawiał prawie od samego początku masowe złodziejstwo. Najpierw skorumpowano dziennikarzy a niepokornych szantażowano i prześladowano. W ten sposób powstał mit o „teflonowym PiS”, rozpowszechniany skwapliwie przez klakierów i kolaborantów. Potem działacze PiS zaczęli masowo okradać Polaków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Z budżetu państwa ukradziono miliardy złotych. Zaprzepaszczono szanse na rozwój naszego kraju na dziesięciolecia. Przez złodziejstwo i korupcję rozwalono wszystko, co blokowało takie działania. Sparaliżowano prokuraturę i Trybunał Konstytucyjny, zniszczono sądy. Pieniędzmi korumpowano ludzi. Naszą kasą.

Wszystkie w imię złodziejstwa. Kupiono system włamujący się na telefony, by podsłuchiwać tysiące ludzi przeciwnych władzy.

I ci bezczelni autorzy owej „petycji” mówią, żeby PiS nie rozliczać?
Niedoczekanie wasze!