Polacy komentują nieudany spektakl Dudy. Rada Gabinetowa porażką prezydenta

– postanowił odegrać spektakl „wzywając” rząd Tuska na Radę Gabinetową z zamiarem przesłuchania go na temat realizacji programu Prawa i Sprawiedliwości. Rząd koalicyjny, który wygrał wybory, bo ludzie mieli dosyć PiS razem z jego planami, ma bez zastrzeżeń te plany realizować!- Ot Duda – napisała jedna z internautek, komentując marny popis prezydenta i jego doradcy.

– Wszyscy widzą że chce się tylko pokazać jak to rasowy cerebryta ,nic nie może (vetami tylko się ośmiesza) nic nie umie , nikt się z nim nie liczy , gnomek z Żoliborza się go brzydzi ,ruchadlo leśne dało mu kosza, żona niemowa, to się chłopu nudzi i będzie kombinował z pierdołami – dodała inna osoba.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Konstytucja mówi że prezydent współdziała z rządem, a więc występuje w pozycji podporządkowanej. Rządy PiS pozwalały p.Dudzie na rozpychanie się poza wszelką miarę. Pora z tym skończyć. No i p.p. Tusk jednak nie będzie tańczyć, jak mu PiS-owski prezydent zagra – komentuje internauta.