Sikorski sprowadził do pionu dziennikarza TV Republika. Wytknął stacji kłamstwa

Jak nie idzie to nie idzie. TV Republika ma problemy z reklamodawcami, którzy nie chcą się pokazywać na tej kontrowersyjnej antenie. Ma problemy z TVP, która domaga się odszkodowania rzędu miliona złotych za naruszenie praw autorskich. A teraz jeszcze i to!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Radosław Sikorski zarzucił dziennikarzowi Republiki kłamstwo. – Przestańcie oszukiwać ludzi, doskonale wiecie, że nie było zamachu w Smoleńsku, a sprawa reparacji wojennych jest zamknięta – stwierdził minister spraw zagranicznych.

Sikorski nie wytrzymał, po tym jak dziennikarz z Republiki zaczął przekonywać, że Donald Tusk oddał Rosjanom śledztwo nad katastrofą smoleńską. I że zrezygnował z reparacji wojennych wobec Niemiec.

– Musi pan zdecydować, czy woli robić politykę, czy chce, żeby Polska skorzystała – zauważył Sikorski. Sęk w tym że zadaniem Republiki nie jest informowanie Polaków, jest nim po prostu robienie partyjnej polityki.