On tak serio? Przecież to niewiarygodne!

Kilka dni temu dawny minister rolnictwa w rządzie PiS, Jan Krzysztof Ardanowski powiedział publicznie to, czego wszyscy domyślali się już od dawna. Jarosław Kaczyński nie ma pełnego rozeznania w złożoności polskich spraw. Jest dość skutecznie izolowany przez kierownictwo od faktycznych informacji – wypalił Ardanowski na antenie RMT 24.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Teraz, nieoczekiwanie przyznał to sam Kaczyński. Pokazał, że zupełnie nie wie, jak się żyło Polakom przez minionych osiem lat. – Czy niejedną gigantyczną kampanią kłamstw było opowiadanie, że w Polsce panuje dyktatura w ciągu tych ostatnich osiem lat? Nie było żadnej cenzury, władza była uderzana przez media prawie ze wszystkich stron – powiedział podczas spotkania z wyborcami w Opocznie.

– Aktualnie mamy władzę, która opiera cały swój sukces na kłamstwie, a chce uniemożliwić Polakom mówienie prawdy, chce, aby przekaz został ujednolicony, jak to było w latach 2007-2015 – przekonywał dalej.

Nie było cenzury? Nie było propagandy? Jedna partia, a w zasadzie jeden człowiek nie sprawował niemalże absolutnej władzy? No wolne żarty!